TurkCoder.TK
» Emrah
Gsm: 0507 853 06 83

Sosyal Medyada Biz}

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE
GenckralFm Olarak Yenilendik Ve Bir Birinden Özel Porofösyonel Yayıncılarımızla Sizlerleyiz Gösdetermiş Olduğunuz Yoğun İlgiden Dolayı Teşekkür Ederiz....
TÜMÜNÜ GÖR
Emrah

Adı Soyadı: Emrah
Doğum Tarihi: 1 Ocak 1971
Nereli: Ergani, Diyarbakır
Burcu: Oğlak
Kilosu: 74
Boyu: 1.70
Göz Rengi: Kahverengi
Saç Rengi: Siyah
Eğitim Durumu: Ortaokula kadar eğitim görmüştür.
Sevgilisi: Yok
Evli mi: Evli
Eşi: Sibel Kirer
instagram Hesabı: https://www.instagram.com/emrahofficial
Twitter Hesabı: https://twitter.com/emrahofficial
Facebook Hesabı: https://tr-tr.facebook.com/emrahofficial

Emrah Kısaca Hayatı

Diyarbakır’da 1971 yılında doğan Emrah, annesinin işi nedeniyle ilkokul hayatına Elazığ’da başladı. Ortaokula ise yine Diyarbakır’da devam ederken 1983 yılında ilk müzik albümü olan Ağam Ağam’ı çıkarttı ve piyasalara Küçük Emrah adıyla hızlı bir giriş yaptı. Albümleri ve filmleri ile dikkatleri çeken ve albümleri satış rekorları kıran sanatçı, 1993 yılından sonra isminin başındaki Küçük kısmını kaldırarak pop müzik dünyasına giriş yaptı. Verdiği stat konserlerinde de büyük başarıla imza atan Emrah aldığı ödüller ile de hayranlarını her zaman mutluluğa boğdu.

Magazin basınında özellikle annesine olan bağlılığı, harcamalara karşı gösterdiği tutumluluk, kabul etmediği çocuğu ve DNA testleri, son evliliği, ülkeyi terk eder gibi çıktığı seyahat ve çocuğunun görselleri ile yer tutan Emrah albümleri, filmleri ve aldığı ödüller ile de başarısı her zaman kanıtlamıştır. Özellikle bir dönem damga vuran sanatçı yanık sesi ve ağlayan gözleri ile genç kızların hayranlığını kazanmıştır. Gerçek adı Emrah Erdoğan İpek olan ancak Küçük Emrah diye tanınan şarkıcı yakışıklılığı ve karizması ile de dikkatleri çekmektedir.

29 Haziran 2017
607 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir
Listen radio