TurkCoder.TK
» Genç Kıza Cinsel Organını Gösteren Suriyeli Şahıs: Çok Utanıyorum
Gsm: 0507 853 06 83

Sosyal Medyada Biz}

TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE
GenckralFm Olarak Yenilendik Ve Bir Birinden Özel Porofösyonel Yayıncılarımızla Sizlerleyiz Gösdetermiş Olduğunuz Yoğun İlgiden Dolayı Teşekkür Ederiz....
TÜMÜNÜ GÖR

Genç Kıza Cinsel Organını Gösteren Suriyeli Şahıs: Çok Utanıyorum

Genç Kıza Cinsel Organını Gösteren Suriyeli Şahıs: Çok Utanıyorum

Erzurum’da sokakta yürüyen genç kıza cinsel organını göstererek tacizde bulunan ve ilk ifadesinde ”Çok utanıyorum” diyen 23 yaşındaki Suriyeli genç tutuklandı.
Erzurum’da sokak ortasında 19 yaşındaki E.T. adlı kıza, cinsel organını göstererek tacizde bulunan 23 yaşındaki Suriyeli Muhammet Barho, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

SOKAK ORTASINDA PANTOLONUNUN FERMUARINI İNDİRDİ

Önceki gün yeğenini okula bırakıp eve dönen E.T., dönüş yolunda Suriyeli Borha ile karşılaştı. Sokak ortasında pantolonunun fermuarını açan Borho, genç kıza cinsel organını gösterdi. Bağırarak çevredekilerden yardım isteyen E.T., ardından da polisi aradı. Kısa sürede olay yerine gelen Emniyet Müdürülüğü Ahlak Büro ekipleri, E. T. ile görüştü. Genç kızdan şüphelinin eşkalini alan polis, merkez Yakutiye ilçesindeki Şükrüpaşa Mahallesi’ni şüpheliyi yakalayıp gözaltına aldı.

ÇIKARILDIĞI MAHKEMEDE TUTUKLANDI

Emniyetteki ifadesinde suçlamaları kabul eden ve çok utandığını söyleyen Borha, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

04 Ekim 2017
283 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir
Listen radio