WhatsApp: +903129601063
Tıkla Dinle

Hakkımızda

Müziğin gücü yadsınamaz. Müziğin insan üzerindeki etkisi ise tahmin edilenden daha fazladır… İyi ve kaliteli müzik insanın içindeki duyguları harekete geçirir. İyi ve Kaliteli müzik, yaşamı daha keyifli hale getirir. Müzik, insan yaşamında olumlu etkiler bırakır.

https://genckralfm.com'un amacı, “iyi ve kaliteli müzik” yayınlayarak dinleyicilerine sevgiyi ve esenliği aktarmaktır.

Yıllardır, kılı kırk yararak, özenle, dinleyicilerimiz için temiz ve esenlik veren tınılar, müzik parçaları seçiyor ve yine siz değerli dinleyicilerimizin beğenisine sunmaya çalışıyoruz.

Var olduğumuz sürece bu huzurlu ve kaliteli müziğin sürekliliğini sağlamaya çalışacağız.

Her gün canlı olarak haber programları ve diğer canlı yayın programlarımızı yayınlamaktayız. Bununla birlikte internet yayınımızla da içeriklerimizi zenginleştiriyoruz.

 Farklı müziklerle sizlere farklı tatlar sunmak istiyoruz. Aynı zamanda yayınladığımız özel programlarımızla da sizi farklı dünyalara taşımak istiyoruz.

 

Genc kral fm'im diğer bir misyonu ise renkliliğin, çok sesliliğin, farklı inanç ve düşüncelerin savunucusu olmaktır. Her yaş gurubundan, her kesimden insanın dinlemekten zevk aldığı Genç Kral Fm , sizin yaşamınızda da bir fark yaratacaktır…

 

Umarız Genç Kral Fm’ı keşfetmek ve Genç Kral Fm’da kalmak için sizin de yeterince nedeniniz vardır…

 

Bizler her daim burada sizleri bekliyor olacağız…

 

Genç Kral Fm Genel Müdürü

Birtan Fırat 
Sınırsız hosting Web Hizmetleri 


mobil uygulama

FACEBOOK

Telefon:
+903129601063
Copyright © 2021 Genç Kral Fm -  WEB TASARIM